Novemberi kezdéssel munkalehetőség PÁR részére!!!

Külföldi állásajánlat

Angliába keresünk házvezető-kertész párt bentlakással.
Munkavégzés helye: Newbury közelében, vidéken.
Bérezés :bruttó 15.000 font/év/személy ( ~ nettó 13.500 font/év/személy).
Heti 40 órát kell dolgozni.
A család biztosít: ingyenes szállást (külön lakást), étkezést és autót. Heti 2 szabadnap biztosított.
Feladatok:
- A ház takarítása és rendben tartása- főzés, bevásárlás, mosás-vasalás
- Gépkocsivezetői feladatok
- Általános gondnoki és ügyintézői feladatok
- Kertgondozás (kertészeti gépek használata)
- Állatok gondozása: kutyák, lovak
- Étel,- ital felszolgálása a család által szervezett kisebb rendezvényeken
Elvárások:
- Társalgási szintű angol nyelvismeret
- Gépkocsivezetői gyakorlat – fontos, hogy mindkét személy rendelkezzen jogosítvánnyal
- Házvezetési, kertészeti tapasztalat
Az ügyintézés teljesen ingyenes (közvetítői díjjal nem rendelkezünk).
Elérhetőségeink:
- E-mail cím: edina@ijcjobs.com
- Telefonszám: 004 0747 933 592

Célország(ok):
Egyesült Királyság (Anglia, Skócia)
Kategória:
Egyéb
Szállásadásban segítséget nyújt / szállást biztosít:
Igen

Hirdető adatai

Hirdető neve:
Láng Edina
Telefonszám:
0040747933592

Utolsó frissítés dátuma: 2019/10/04
Hirdetésazonosító: 7945