Hulladékválogató segédmunka Németországban

Külföldi állásajánlat
Célország(ok):
Németország
Kategória:
Szakmunka / Fizikai munka / Betanított munka
Szállásadásban segítséget nyújt / szállást biztosít:
Igen

HULLADÉKVÁLOGATÓ állás/segédmunka Németországban

Amit biztosítunk: 1.350€ nettó bér, ingyenes szállás 2 ágyas szobában.

Feladatok: Hulladékválogatás, palackok és üvegek válogatása és szortírozása.

Elvárások: Dolgozni akaró, A1 némettudással rendelkező jelölteket keresünk.

Bővebb infó weboldalunkon:

EXACT Personal UG 83224 Grassau
Telefonos elérhetőség: 0049 160 9233 4019
E-Mail cím: exact-personal@t-online.de

Hirdető adatai

Hirdető neve:
EXACT Personal UG
Telefonszám:

Bővebb leírás erről a cégről az adatbázisunkban

Nyilvántartási információ (engedélyszám):
HRB 25122 Amtsgericht Traunstein

Utolsó frissítés dátuma: 2021/10/05
Hirdetésazonosító: 8790