Étterem vezető– Folyami hajó

Külföldi állásajánlat

Munkavégzés helye: Duna, Rajna, Majna, Rhone, Szajna
Munkakezdés: március

SILVERHAND Hungary cégünk egy kiemelt svájci folyami hajós partnerhez keres a következő pozícióba munkaerőt német nyelvtudással:
Étterem vezető

Az Ön feladata:
- étterem vezetése (üzemeltetés, pénzügyek intézése, személyzet koordinálás, rendelések ellenőrzése, stb.)
- vendégek gondtalan kiszolgálásának biztosítása
- éttermi kollégák folyamatos motiválása, szakmai segítése
- együttműködés a hotel managerrel
- bár munkájának a koordinálása

Amit Öntől várunk:
- jó német nyelvtudás
- 1-2 év munkatapasztalat étteremvezetőként folyami hajóról VAGY 3-5 év étterem vezető tapasztalat szárazföldi hotelből/étteremből
- előny: szakirányú végzettség (felszolgáló, manager)
- ápolt megjelenés
- nagy teherbírás
- érvényes útlevél
- büntetlen előélet

Amit nyújt a svájci munkáltató:
- szezon munkaszerződés (március-január)
- karrier lehetőség
- nemzetközi munkakörnyezet
- fizetés: nettó 2100 - 2450 euró/hó + borravaló
- német nyelvű pályázati anyag elkészítése, amennyiben a jelentkező megfelel a munka feltételeknek
- munkadíj, közvetítői díj nélküli közvetítési szolgáltatás
- fizetett kiutazás (szezon első és utolsó uti költségét fizeti a cég)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a
MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Nincs munkadíjunk! Nincsenek rejtett költségek!
Telefonszám: + 36 70 883 0073
Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra! www.silverhand.hu

Célország(ok):
Európai Unió
Kategória:
Hajós munka (tengeri luxushajó, folyami hajó)
Szállásadásban segítséget nyújt / szállást biztosít:
Igen

Hirdető adatai

Hirdető neve:
Silverhand Hungary Kft
Telefonszám:
+36 70 8830073

Bővebb leírás erről a cégről az adatbázisunkban

Silverhand Kft.
Nyilvántartási információ (engedélyszám):
BP/0701/4078-1/2016-1021

Utolsó frissítés dátuma: 2020/02/14
Hirdetésazonosító: 8128