Autószerelő munka Németország

Külföldi állásajánlat

Németországi partnerünk AUTÓSZERELŐ képesítéssel rendelkező munkavállalókat keres.

A munkavégzés helye: Németország- Balingen

Feladatok:
- haszongépjárművek általános javítása, mind gépészeti mind pedig elektronikai szempontból
- gépjárművek kamerarendszerének kiépítése
- kiszállással járó feladatvégzések (baleset, autómentés... stb.)
- fékrendszerek ellenőrzése, javítása, karbantartása
- hibadiagnosztizálás, elhárítás
- minőségellenőrzés és funkcionális tesztek végzése

Az ideális jelentkező:
- autószerelő végzettséggel rendelkezik
- szakmai tapasztalat a haszongépjárművek javításában, kontrollingjában
- ügyfélorientált
- csapatban is szeret dolgozni és az önálló munkavégzés sem jelent gondot
- legalább B1-es német nyelvtudás szóban és írásban

Havi nettó kereseti lehetőség: kb. 2000 € / hó

A szállásban a munkaadó segít, aminek díja 330 € /hó.

Jelentkezés itt: http://geteuropa.hu/jelentkezesi-urlap

Kérjük töltse ki az űrlapot és csatolja a kért dokumentumokat.
Feltöltendő dokumentumok: német nyelvű önéletrajz, végzettséget igazoló bizonyítvány másolata.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, örömmel várjuk jelentkezését.

36 30 668 2632
36 70 635 5369
iroda@geteuropa.hu

Célország(ok):
Németország
Kategória:
Autóipar
Szállásadásban segítséget nyújt / szállást biztosít:
Igen

Hirdető adatai

Hirdető neve:
Get Europa Humán Kft
Telefonszám:
+36 70 635 5369

Bővebb leírás erről a cégről az adatbázisunkban

Get Europa Humán Kft.
Nyilvántartási információ (engedélyszám):
BKM/01/4173-1/2014

Utolsó frissítés dátuma: 2020/05/20
Hirdetésazonosító: 8292