Back to top

Karosszéria lakatos Norvégia-azonnali kezdéssel

Angolul társalgási szinten beszélő szakemberek jelentkezését várjuk norvégiai márkaszervizekben történő munkavégzésre.

ELVÁRÁSOK:

— Minimum 3 év friss szakmai tapasztalat

— Szakképzettség

— Minimum társalgási szintű angol nyelvtudás

Előny:

— Autófényezői tapasztalat

Angol nyelvű önéletrajzokat várunk az alábbi email címre: info@pbs-job.hu

Megbízónk piacvezető norvégiai cég, mely az autóiparra specializálódva keres szakképzett munkaerőt.

AMIT KÍNÁLUNK:

KIEMELKEDŐ FIZETÉS, KIVÁLÓ MUNKAKÖRÜLMÉNYEK:

— 20 hónapos szerződés, hosszabbítási lehetőséggel,

—37,5 órás munkahét (hétfő-péntek)

— Norvég bérezés és juttatások

— Teljeskörű támogatás a munkahelyhez közeli szállással kapcsolatban

— Munkavállalási engedély

— Tartózkodási engedély

— Adóügyi regisztráció

— Biztosítás

— Fizetett szabadság

— Munkaruha és cipő, szerszámok

— Állami családi pótlék

— Asszisztencia az első 2 évre szóló adó visszaigényléshez (állami juttatás)

— Ösztönző juttatási rendszer : hűségbónusz

— Elismert márkaszervízekben a legmodernebb munkakörnyezet

— Norvég nyelvtanfolyam: opcionális

— Kapcsolattartás és támogatás a szerződés teljes ideje alatt

Célország(ok):
Norvégia
Kategória:
Autóipar
Egyéb
Karbantartás / Szerviz
Szakmunka / Fizikai munka / Betanított munka
Szállásadásban segítséget nyújt / szállást biztosít:
Igen

Hirdető adatai

Hirdető neve:
PBS International Kft.
Cím:
1036 Budapest, Nagyszombat u. 4. 3/13.
Telefonszám:
+361/7865666

Utolsó frissítés dátuma: 2017/10/02
Hirdetésazonosító: 5548